Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0603Y2004P70BAT
0603Y2004P70BAT
0603Y2004P70BAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603Y2004P70BAT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603Y2004P70BAT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603Y2004P70BAT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104780 pcs Φύλλο δεδομένων AEC-Q200 Automotive DatasheetChip Part Number Guide
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±0.1pF Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 4.7pF