Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0603Y2001P20CUT
0603Y2001P20CUT
0603Y2001P20CUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603Y2001P20CUT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603Y2001P20CUT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603Y2001P20CUT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185623 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 1.2pF