Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0603J200P900BUT
0603J200P900BUT
0603J200P900BUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603J200P900BUT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603J200P900BUT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.9PF 200V C0G/NP0 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603J200P900BUT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.9PF 200V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 241774 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra-low ESR, U Range
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±0.1pF Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.9pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.9pF