Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0603J2000331JXT
0603J2000331JXT
0603J2000331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603J2000331JXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603J2000331JXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V X7R 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603J2000331JXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387859 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 330pF