Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0603J0630331MDT
0603J0630331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0603J0630331MDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0603J0630331MDT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 63V X7R 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος 0603J0630331MDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504912 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Series, High Reliability
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή 330pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0603J0630331MDT μόλυβδος Style 0.031" (0.80mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP CER 330PF 63V X7R 0603