Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 060330160104KXT
060330160104KXT
060330160104KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 060330160104KXT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 060330160104KXT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 98280 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 060330160104KXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98280 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC Series, Non-Magnetic
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 1608-1463-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.1µF