Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 0505J2000620KQT
0505J2000620KQT
0505J2000620KQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0505J2000620KQT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0505J2000620KQT
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0505J2000620KQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83351 pcs Φύλλο δεδομένων High Q Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 62pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) χωρητικότητα 62pF