Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 7565B682K602LE
7565B682K602LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 7565B682K602LE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 7565B682K602LE
Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 6800PF 6KV X7R RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 7565B682K602LE Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 6800PF 6KV X7R RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6111 pcs Φύλλο δεδομένων MLCC CatalogCommercial Radial Lead~
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.780" (19.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.975" (24.76mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6800pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές General Purpose