Σπίτι > Προϊόντα > Εργαλεία > Hex, κλειδιά Τοrx > JTH6M10BE
JTH6M10BE
JTH6M10BE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JTH6M10BE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JTH6M10BE
Κατασκευαστής Klein Tools
Περιγραφή HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 6402 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JTH6M10BE Κατασκευαστής Klein Tools
Περιγραφή HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 6402 pcs Φύλλο δεδομένων Hex Key Wrenches
Κατηγορία Εργαλεία Βάρος 0.48 lb (217.72g)
εργαλείο Τύπος T-Handle Συμβουλή - Τύπος Hex
Μέγεθος 10mm Σειρά Journeyman™
Αλλα ονόματα 0-9264433751-2
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.00" (152.4mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Χαρακτηριστικά Ball End, Soft Grip Λεπτομερής περιγραφή Hex Key T-Handle 10mm 6.00" (152.4mm)