Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Ένδειξη LED - διακριτά > APG1608VGAZC-RV
APG1608VGAZC-RV
APG1608VGAZC-RV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APG1608VGAZC-RV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APG1608VGAZC-RV
Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή LED GREEN CLEAR CHIP SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APG1608VGAZC-RV Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 129875 pcs Φύλλο δεδομένων APG1608VGAZC-RV
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 520nm
Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 525nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.2V
Οπτική γωνία 120° Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Chip LED
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60mm L x 0.80mm W Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 754-1360-2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Αξιολόγηση 200mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 0.28mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Green 525nm LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσες - Test 20mA Διαμόρφωση Standard