Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > VC2220K102R040
VC2220K102R040
VC2220K102R040
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VC2220K102R040 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VC2220K102R040
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 68V 1KA 2220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VC2220K102R040 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 68V 1KA 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81172 pcs Φύλλο δεδομένων VC Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 68V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 61.2V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 74.8V
Σειρά Automotive, AEC-Q200, VC Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Αλλα ονόματα 399-13774-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 56V Μέγιστη AC Volts 40V
Ενέργεια 0.02J Λεπτομερής περιγραφή 68V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2200pF @ 1kHz