Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > T520T336M008ATE080
T520T336M008ATE080
T520T336M008ATE080
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T520T336M008ATE080 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 33UF 8V 3528
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T520T336M008ATE080 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 33UF 8V 3528 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120391 pcs Φύλλο δεδομένων T52x,T530 Series, KO-CAP®
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 8V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Σειρά KO-CAP® T520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα 399-4787-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός T Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 33µF