Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > T520D107M010ATE080
T520D107M010ATE080
T520D107M010ATE080
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T520D107M010ATE080 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T520D107M010ATE080 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166889 pcs Φύλλο δεδομένων T52x,T530 Series, KO-CAP®
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά KO-CAP® T520