Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > T494X686M025AS
T494X686M025AS
T494X686M025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T494X686M025AS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T494X686M025AS
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 68UF 25V 20% 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος T494X686M025AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 68UF 25V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4960 pcs Φύλλο δεδομένων T494 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά T494
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-3215-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm χωρητικότητα 68µF