Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > SS21V-R100146
SS21V-R100146
SS21V-R100146
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SS21V-R100146 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SS21V-R100146
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 14.6MH 1A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SS21V-R100146 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 14.6MH 1A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83745 pcs Φύλλο δεδομένων SS21V Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Σειρά SS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin
Αλλα ονόματα 399-10575 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 14.6mH @ 1kHz
Ύψος (Max) 1.004" (25.50mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 14.6mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 600 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 600 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 1A