Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > SC-20-D010
SC-20-D010
SC-20-D010
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC-20-D010 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC-20-D010
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 10UH 20A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC-20-D010 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CMC 10UH 20A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77637 pcs Φύλλο δεδομένων SC-D Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.339" Dia (34.00mm)
Σειρά SC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, No Base, 4 PC Pin
Αλλα ονόματα 399-10767 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 10µH @ 100kHz
Ύψος (Max) 0.906" (23.00mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 8 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 8 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 20A
εγκρίσεις -
Σχετικά προϊόντα
SC-20-100 Image
  • Μέρος#:SC-20-100
  • Κατασκευαστές:KEMET
  • Περιγραφή:COMMON MODE CHOKE 1MH 20A 2LN TH
  • Σε απόθεμα:26696
  • Μέρος#:SC-2010B
  • Κατασκευαστές:Copal Electronics
  • Περιγραφή:SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
  • Σε απόθεμα:52111
SC-20 Image
  • Μέρος#:SC-20
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 20A 600VAC 170VDC
SC-2AAE010F Image
  • Μέρος#:SC-2AAE010F
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:CABLE USB 2.0 TYPE A M-M 10'
  • Μέρος#:SC-2010TB
SC-200 Image
  • Μέρος#:SC-18N-T
  • Κατασκευαστές:Carlo Gavazzi
  • Περιγραφή:SENSOR CAP M18 TEFLON UNSHIELD
  • Μέρος#:SC-1P1-GG
  • Κατασκευαστές:Samtec, Inc.
  • Περιγραφή:STAND I/W SOCKETS
SC-2ABE003F Image
  • Μέρος#:SC-2ABE003F
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:CABLE USB 2.0 A-B M-M 3'
  • Μέρος#:SC-1S1-GG
  • Κατασκευαστές:Samtec, Inc.
  • Περιγραφή:STAND I/W SOCKETS
SC-2AAE003F Image
  • Μέρος#:SC-2AAE003F
  • Περιγραφή:CABLE USB 2.0 TYPE A M-M 3'
SC-2AAE006F Image
  • Μέρος#:SC-2AAE006F
  • Περιγραφή:CABLE USB 2.0 TYPE A M-M 6'
SC-2-1/2 Image
  • Μέρος#:SC-2-1/2
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC 170VDC
  • Μέρος#:SC-1660(10)
  • Κατασκευαστές:Hirose
  • Περιγραφή:CONN PLUG HOUSING 60POS FEMALE
SC-2 Image
  • Μέρος#:SC-2
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 2A 600VAC 170VDC
SC-25 Image
  • Μέρος#:SC-25
  • Περιγραφή:FUSE CERAMIC 25A 480VAC 300VDC