Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > M550B688K008AS
M550B688K008AS
M550B688K008AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M550B688K008AS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M550B688K008AS
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 210 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M550B688K008AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 6800UF 8V CHA MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 210 pcs Φύλλο δεδομένων M55 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 8V
Τύπος Hermetically Sealed Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm) Σειρά M55
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση M55 Module Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 6800µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 8V M55 Module 15 mOhm
χωρητικότητα 6800µF