Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > L0806B390JSWST
L0806B390JSWST
L0806B390JSWST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L0806B390JSWST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L0806B390JSWST
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή INDUCTORSIGNAL LINE 0806 39H 5%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L0806B390JSWST Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 804445 pcs Φύλλο δεδομένων L0806B390JSWST Spec
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0806 (2016 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά L-SWS Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0806 (2016 Metric) Αλλα ονόματα 399-17756-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 39µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 14MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 3.9 Ohm 0806 (2016 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 3.9 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA