Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EST476M025AC3AA
EST476M025AC3AA
EST476M025AC3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EST476M025AC3AA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EST476M025AC3AA
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EST476M025AC3AA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1379339 pcs Φύλλο δεδομένων EST Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά EST
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 84mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 210mA @ 100kHz