Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > CWR11MH105KB
CWR11MH105KB
CWR11MH105KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CWR11MH105KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CWR11MH105KB
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.0UF 10% 35V 1411
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CWR11MH105KB Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.0UF 10% 35V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 77717 pcs Φύλλο δεδομένων T492, CWR11 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11