Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > CWR11HH475KB
CWR11HH475KB
CWR11HH475KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CWR11HH475KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CWR11HH475KB
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 10% 15V 1411
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CWR11HH475KB Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 4.7UF 10% 15V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 57544 pcs Φύλλο δεδομένων T492, CWR11 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 15V
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 1001-2234-1
1001-2234-1-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά Military Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
χωρητικότητα 4.7µF