Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές τανταλίου > CSR23F106KM
CSR23F106KM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR23F106KM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSR23F106KM
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSR23F106KM Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25758 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Hermetically Sealed Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CSR23F106KM-MIL
T42B106K035MS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός -
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 2 Ohm
χωρητικότητα 10µF