Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C410C162J2G5TA
C410C162J2G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C410C162J2G5TA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C410C162J2G5TA
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C410C162J2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 348253 pcs Φύλλο δεδομένων Aximax, COG 400 Series, Commercial
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 1600pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Σειρά Aximax 400
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C410C162J2G5TA μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL