Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C333C104FAG5TA
C333C104FAG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C333C104FAG5TA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C333C104FAG5TA
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 250V C0G 1%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C333C104FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 250V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17358 pcs Φύλλο δεδομένων Goldmax, C0G 300 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose