Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C1206C474K3PACTU
C1206C474K3PACTU
C1206C474K3PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C1206C474K3PACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C1206C474K3PACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 25V X5R 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C1206C474K3PACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 25V X5R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 247668 pcs Φύλλο δεδομένων X5R Dielectric, 4-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)