Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C1206C225M4PACTU
C1206C225M4PACTU
C1206C225M4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C1206C225M4PACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C1206C225M4PACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 16V X5R 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C1206C225M4PACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 16V X5R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 318699 pcs Φύλλο δεδομένων X5R Dielectric, 4-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)