Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C1206C102MMREC
C1206C102MMREC
C1206C102MMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C1206C102MMREC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C1206C102MMREC
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1NF 63V X7R 20%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C1206C102MMREC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1206 1NF 63V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260868 pcs Φύλλο δεδομένων ESD, X7R Dielectric
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά C Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 1000pF