Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0805C684M3VACTU
C0805C684M3VACTU
C0805C684M3VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0805C684M3VACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0805C684M3VACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0805C684M3VACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 25V Y5V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 445713 pcs Φύλλο δεδομένων Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)