Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0805C332JMREC
C0805C332JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0805C332JMREC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0805C332JMREC
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 3.3NF 63V X7R 5%
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0805C332JMREC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 3.3NF 63V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 208815 pcs Φύλλο δεδομένων ESD, X7R Dielectric
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά C Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 3300pF