Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0805C273K2RACTU
C0805C273K2RACTU
C0805C273K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0805C273K2RACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0805C273K2RACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0805C273K2RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 703914 pcs Φύλλο δεδομένων X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)