Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0805C220C2GACTU
C0805C220C2GACTU
C0805C220C2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0805C220C2GACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0805C220C2GACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 22PF 200V NP0 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0805C220C2GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 22PF 200V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167626 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)