Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0805C152MAGEC
C0805C152MAGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0805C152MAGEC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0805C152MAGEC
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0805C152MAGEC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 393617 pcs Φύλλο δεδομένων ESD, COG Dielectric
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά C Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 1500pF
εφαρμογές ESD Protection
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:C0805C152MAGEC7210
  • Κατασκευαστές:KEMET