Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603X162J4JAC7867
C0603X162J4JAC7867
C0603X162J4JAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603X162J4JAC7867 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 16V U2J 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603X162J4JAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1600PF 16V U2J 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 485050 pcs Φύλλο δεδομένων FT-CAP, U2J Dielectric 10-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας U2J Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)