Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C824M8PACTU
C0603C824M8PACTU
C0603C824M8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C824M8PACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C824M8PACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.82UF 10V X5R 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C824M8PACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.82UF 10V X5R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 990231 pcs Φύλλο δεδομένων X5R Dielectric, 4-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X5R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)