Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C390D1GACTU
C0603C390D1GACTU
C0603C390D1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C390D1GACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C390D1GACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 39PF 100V NP0 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C390D1GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 39PF 100V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 322339 pcs Φύλλο δεδομένων Ceramic Chip
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή 39pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C