Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C334Z8VACTU
C0603C334Z8VACTU
C0603C334Z8VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C334Z8VACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C334Z8VACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 10V Y5V 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C334Z8VACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 10V Y5V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1121529 pcs Φύλλο δεδομένων Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή -20%, +80% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)