Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C331F3GACTU
C0603C331F3GACTU
C0603C331F3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C331F3GACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C331F3GACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 330PF 25V NP0 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C331F3GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 330PF 25V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137734 pcs Φύλλο δεδομένων C0G Dielectric 10-250v Commercial
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±1% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)