Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C271K8RACTU
C0603C271K8RACTU
C0603C271K8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C271K8RACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C271K8RACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 270PF 10V X7R 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C271K8RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 270PF 10V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 846636 pcs Φύλλο δεδομένων X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)