Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C181M3GACTU
C0603C181M3GACTU
C0603C181M3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C181M3GACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C181M3GACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 180PF 25V NP0 0603
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C181M3GACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 180PF 25V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1538625 pcs Φύλλο δεδομένων Ceramic Chip
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή 180pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C