Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > C0603C154K5RACTU
C0603C154K5RACTU
C0603C154K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C154K5RACTU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C154K5RACTU
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 50V X7R 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C154K5RACTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1910441 pcs Φύλλο δεδομένων X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά C Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 399-9015-2
C0603C154K5RAC
C0603C154K5RAC7867
C0603C154K5RACTU-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose