Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS81C203NP200
ALS81C203NP200
ALS81C203NP200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS81C203NP200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS81C203NP200
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS81C203NP200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1717 pcs Φύλλο δεδομένων ALS80, 81 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm) Σειρά ALS81
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 18.2A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 22.5A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 16 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 21 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 20000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 20000µF