Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS80A622NF400
ALS80A622NF400
ALS80A622NF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS80A622NF400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS80A622NF400
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 6200UF 20% 400V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS80A622NF400 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 6200UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1651 pcs Φύλλο δεδομένων ALS80, 81 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm) Σειρά ALS80
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 13.5A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 19.8A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 19 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 31 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 6200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 6200µF