Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS71H183DA040
ALS71H183DA040
ALS71H183DA040
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS71H183DA040 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS71H183DA040
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 40V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS71H183DA040 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 40V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11089 pcs Φύλλο δεδομένων ALS70, 71 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.417" Dia (36.00mm) Σειρά ALS71
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 11.2A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.504" (12.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 42 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 49 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 18000µF