Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS70U274NT063
ALS70U274NT063
ALS70U274NT063
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS70U274NT063 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS70U274NT063
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 270000UF 20% 63V SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS70U274NT063 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 270000UF 20% 63V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1433 pcs Φύλλο δεδομένων ALS70, 71 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm) Σειρά ALS70
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 34.2A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 35.5A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 8 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 270000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 270000µF