Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS70C913MF063
ALS70C913MF063
ALS70C913MF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS70C913MF063 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS70C913MF063
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 91000UF 20% 63V SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS70C913MF063 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 91000UF 20% 63V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3049 pcs Φύλλο δεδομένων ALS70, 71 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.598" Dia (66.00mm) Σειρά ALS70
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 26.6A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 29.3A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.122" (28.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 9 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 91000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 91000µF