Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALS70C104NT100
ALS70C104NT100
ALS70C104NT100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALS70C104NT100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALS70C104NT100
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALS70C104NT100 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1462 pcs Φύλλο δεδομένων ALS70, 71 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm) Σειρά ALS70
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 32.6A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 34.4A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 9 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 100000µF