Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALF40C561EG400
ALF40C561EG400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALF40C561EG400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALF40C561EG400
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
216 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALF40C561EG400 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11730 pcs Φύλλο δεδομένων ALF40 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm) Σειρά ALF40
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.62A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.78A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Press-Fit
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 130 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 209 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 209 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose