Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ALA8DC431DF500
ALA8DC431DF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALA8DC431DF500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALA8DC431DF500
Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή ALU SNAP IN 430UF 500V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALA8DC431DF500 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή ALU SNAP IN 430UF 500V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12716 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά ALA8D
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.15A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.9A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 221.8 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 484 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 430µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 484 mOhm @ 100Hz χωρητικότητα 430µF