Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > RF φίλτρα > 0868LP15A020E
0868LP15A020E
0868LP15A020E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0868LP15A020E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0868LP15A020E
Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή RF FILTER LOWPASS 868MHZ 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0868LP15A020E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή RF FILTER LOWPASS 868MHZ 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163978 pcs Φύλλο δεδομένων 0868LP15A020
Κατηγορία Φίλτρα Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά - Κυματισμός -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Αλλα ονόματα 712-1585-6 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 0.5dB
Ύψος (Max) 0.041" (1.05mm) Συχνότητα 868MHz Center
Τύπος φίλτρου Low Pass εύρος ζώνης 20MHz