Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > B26B-PHDSS
B26B-PHDSS
B26B-PHDSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B26B-PHDSS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B26B-PHDSS
Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER PHD TOP 26POS 2MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B26B-PHDSS Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER PHD TOP 26POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4119 pcs Φύλλο δεδομένων PHD Connector
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall Σειρά PHD
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.291" (7.40mm)
Αλλα ονόματα 455-1357 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.8mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.256" (6.50mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.114" (2.90mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -